logo_wkl_biele_trans

O Projektu

Jaké jsou
cíle projektu Workout legend?

Zviditelňujeme osobnost každého, kdo si koupí náš produkt

Každý, kdo svůj život mění k lepšímu, má chuť ukázat to i lidem kolem sebe.

Děláme to, co nás
doopravdy baví

Projektem Workout Legend chceme mezi lidi přinést kus nás samotných, protože milujeme to, co děláme.

Chceme dostat mezi lidi kreativní produkty

Tento projekt nemá za cíl vydělávat miliony. Náš cíl je přinést do společnosti hodnotné produkty.

ZVIDITELŇUJEME OSOBNOST KAŽDÉHO,
KDO SI KOUPÍ NÁŠ PRODUKT​

Jedním z cílů projektu je zviditelnit osobnost každého člověka, který se k nám připojí. Každý, kdo svůj život mění k lepšímu, má chuť ukázat to i lidem kolem sebe. Ukázat, že odmítá být nadále součástí proudu a chce se odlišit. Skrze náš projekt chceme zviditelnit právě tyto lidi, kteří jsou ve svém životě ostatním příkladem – ve workoutu nebo čemkoli jiném.

Plánovaná limitovaná edice triček Workout Legend Warior

DĚLÁME TO, CO NÁS DOOPRAVDY BAVÍ

Projektem Workout Legend chceme mezi lidi přinést kus nás samotných, protože milujeme to, co děláme. Je to všechno od motivace ke změně, přes grafiku, focení, psaní článků až po samotné cvičení. Chceme naši snahu ukázat světu a jít příkladem. V projektu jde o to zviditelnit reálné výsledky naší práce – nošením našich produktů nebo sdílením článků z našeho blogu nám s tím můžeš pomoci i Ty!

Chceme dostat mezi lidi kreativní produkty

Proč chceme dostat mezi lidi kreativní produkty, které jsou tvořeny od srdce? Svět potřebuje lidi, kteří se nebojí ukázat, co v nich je, a kteří vědí, co má skutečně smysl. My chceme právě tyto lidi zviditelnit a také, aby zviditelnili oni nás. Tento projekt nemá za cíl vydělávat miliony. Náš cíl je přinést do společnosti hodnotné produkty. Skrze tyto produkty dáme lidem šanci se ukázat před světem.

Chcete se
na něco zeptat?